Blog

OGLAS ZA POSAO ŠEF PRODAJE

Oglašavamo potrebu za prijem u radni odnos na poziciji :

ŠEF PRODAJE

Uslovi:

  • Osnovne akademske ili strukovne studije 6 nivo – 180 ili 240 ESPB, ili master akademske studije 7 nivo – 360 ESPB – oblast ekonomija, menadžment, spoljna trgovina, inženjerski menadžment, saobraćaj;
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, minimum 1 godina;
  • Napredno vladanje MS Office paketom (posebno Excel);
  • Znanje engleskog jezika – najmanje srednji nivo znanja;
  • Odlične veštine komunikacije;
  • Izražene analitičke sposobnosti;
  • Visok stepen motivacije i angažovanosti;
  • Sposobnost rada pod pritiskom;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Opis poslova:

  • Prodaja usluga iz asortimana RICO TRAINING CENTRE
  • Proaktivno pronalaženje i analiza novih potencijalnih klijenata
  • Negovanje dobrih odnosa sa postojećim klijentima
  • Prezentacija proizvoda i usluga
  • Praćenje i analiza tržišnih trendova, cena, aktivnosti konkurencije i učešće u kreiranju plana prodaje
  • Kompletna briga o prodajnom procesu, od ponude do naplate
  • Odgovornost za izvršenje prodajnih ciljeva i naplatu potraživanja
  • Stalni rad na unapređenju i širenju kanala prodaje (najviše kroz terenski rad)
  • Analiziranje ostvarene prodaje i predlaganje mera za poboljšanja
  • Razrada strategije da bi se sa grupacijama i tipovima kupaca poslovalo efektivno i efikasno,
  • Rukovođenje marketinškim aktivnostima,
  • Definisanje uloge i zadataka ponude i prodaje u odnosu na globalne i marketing ciljeve.

Radno vreme

  • Puno radno vreme

Vrsta zaposlenja:

  • Ugovor na određeno vreme do 3 meseca uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme

Broj potrebnih izvršilaca:

  • 1 /jedan/

Prijavu sa biografijom koja sadrži osnovne podatke o kandidatu poslati na mail:  info@ricocentre.com

kontakt tel. +381 65 853 0523

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

NAPOMENA: Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte, saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti isključivo za potrebe ove selekcije na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Post a comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *